Pāriet uz galveno saturu

Sīkdatnes

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Daži no tiem ir nepieciešami vietnes darbībai, bet jūs varat izlemt par citiem.

Pasākumi

Kvesta istabas- veids, kā dažādot ne tikai ikdienu, bet arī pavadīt svētkus un svarīgos notikumos kopā ar tuviniekiem. Randiņi, asas sajūtas, komandas veidošana, bildinājumi - katrs atradīs šeit to, ko meklē, un mēs - palīdzēsim.

Dzimšanas dienas kvestā

Mēs saprotam, cik svarīgi , lai dzimšanas diena paliktu jubilāram un viņa draugiem atmiņā uz ilgu laiku. Ar mūsu kvesta istabām Jūs varat radīt interesantas, noderīgas un emocionālas svinības, kuras atmiņā paliks uz ilgiem gadiem. Mēs piedāvājam arī iespēju uzklāt svētku galdu mūsu atpūtas telpā, lai svinības tiešām izdotots! Jūs varat pasūtīt meistarklases vai animatora apsveikumu. Vadītāja palīdzēs noorganizēt tortes tradīciju. Dzimšanas dienas kvestā var svinēt no 10 gadu vecuma. Mēs nodrošināsim elektroniski sagatavotus ielūgumus, galdautu, Venden ūdens aparātu, tējkannu un citus piederumus.

Dzimšanas dienas kvestā

Dzimšanas dienas kvestā

Korporatīvi

Korporatīvi

Korporatīvi

Кorporatīvs pasākums Daugavpilī var būt interesants! Tīmbildings ir saistīts ar kvestiem! Pateicoties kopīgajai pieredzei spēlē, Jūs ne tikai pārbaudīsiet savas attiecības ar kolēģiem, bet arī kā komanda apvienosieties un uzzināsiet viens par otru daudz ko jaunu!

Vecmeitu / vecpuišu ballītes

Organizējiet neaizmirstamas “neprecētās dzīves” aizvadīšanas svinības! Escape Room Daugavpils piedāvā noorganizēt neaizmirstamu un aizraujošu vecpuišu vai vecmeitu ballīti, iepriecinot savus draugus vai negaidīti pārsteidzot vaininieku. Spilgtas emocijas garantētas! P.S. Kvests ir ideāla vieta lai paslēptu dāvanu.

Vecmeitu / vecpuišu ballītes

Vecmeitu / vecpuišu ballītes

Animācijas pakalpojums Mishka Daugavpils

Animācijas pakalpojums Mishka Daugavpils

Animācijas pakalpojums Mishka Daugavpils

Vai vēlaties pārsteigt savus mīļotos vai draugus ar neierastu dāvanas pasniegšanu? Animatoru pakalpojumi Mishka_Daugavpils - dzīvā atklātne, Jūsu mīļo cilvēku apsveikums ar mūsu animatoru palīdzību īpašos kostīmos. Mūsu personāži (izvēlei, viens vai vairāki) dāvās emocijas un padarīs svētkus neaizmirstamus, sagaidīs no skolas/dzemdību nama/darba, ieradīsies mājās vai pasākuma norises vietā; Individuāla pieeja katrai Jūsu vēlmei. Dejojam, dāvinām dāvanas, apskaujamies, iepriecinām viesus un fotografējamies. Mūzika vienmēr ir ar mums, un Jūs varat pasūtīt jebkuru skaņdarbu savām aktīvajām vai romantiskajām dejām. Mishka - patiesa prieka avots gan bērniem, gan pieaugušajiem.