Pāriet uz galveno saturu

Sīkdatnes

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Daži no tiem ir nepieciešami vietnes darbībai, bet jūs varat izlemt par citiem.

Kvests “Mednieka noslēpums”

Jūs sagaida virkne uzdevumu un mīklu, kas jāatrisina pārdomātā mednieka midzenī.

Vecums
10+/18+
Spēlētāji
2 - 7
Ilgums
60 Min

Mednieka noslēpums

Pasaulē, kur notiek pastāvīga cīņa par izdzīvošanu, nav vietas vājībām. Kas varētu iedomāties, ka izglābšanās no tumšā bunkura bija tikai tā īpašnieka viltīgs gājiens, lai iesaistītu Jūs medībās, kur galvenais trofeja esat Jūs paši?! Izmantojiet Jums sniegto stundu, jo citu iespēju nebūs, bet uzmanieties, ja negribat pamodināt mednieku.

Piedzīvojumu istaba "Mednieka noslēpums" ir intelektuāla izklaide pusaudžiem un pieaugušajiem, kas līdzinās datorspēlei vai filmas skatīšanās pieredzei, tikai reālajā dzīvē. Istabā jūs varat pavadīt noderīgu un aizraujošu laiku ar draugiem, ģimeni, kolēģiem, kā arī pārbaudīt savas attiecības, ieplānot randiņu vai paslēpt dāvanu saviem draugiem. Jūs sagaida piedzīvojums ar daudzām mīklām un uzdevumiem, tas viss notiek rūpīgi pārdomātā mednieka midzenī. Jūsu uzdevums ir atvērt durvis un izkļūt no istabas 60 minūšu laikā, kamēr mednieks guļ. Bērni līdz 10 gadu vecumam tiek ielaisti tikai kopā ar pieaugušajiem vai animātoriem, iepriekš saskaņojot detaļas ar organizatoriem.

Rezervēšana

Izvēlieties datumu, izmantojot kalendāru un noklikšķiniet uz vēlamo laiku
Rezervācijas datums:   
Ielādē...
50 - 75 € 3 - 7 120 Min
15 - 35 € 3 - 6 30 Min
Lūdzu, izlasiet noteikumus un nosacījumus, pirms veicat rezervāciju Noteikumu un nosacījumu lapa